1. Ana Sayfa
  2. Evden Para Kazanma

Saksı Boyama – Evden Para Kazanma

Saksı Boyama – Evden Para Kazanma
+ - 0

Mevcut ekonomik durum insanları gelecek kaygısına yöneltirken, kimilerini gelecek konusunda çalışmaya yönlendirdi ve iyi bir şeylere sebep oldu. Krizler fırsatlara gebedir, bu zamanlarda bir iş kurabilirseniz ileride zengin olmanız mümkün. Saksı Boyama ise Evden Para Kazanmak konusunda getirisi olabilecek işlerden sadece biri.

Beton Saksı Boyama ile Evden Para Kazanma

Beton saksılar oldukça uygun maliyetler ile üretilen ve çeşitli işlemlerle değeri arttırılan ürünlerdir. Bir beton saksıyı kalıptan çıkartıp, direk olarak kullanabileceğiniz gibi; güzel bir boyama sonrasında daha değerli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Kadınların bir adım önde olduğu saksı boyamada, pazar olarak günler kullanılıyor ve eve gelen misafirlere satış yapılıyor. Bunun yanı sıra sosyete pazarı olarak tanımlanan halk pazarlarında tezgah açıp, satış yapanlar da mevcut. Ayrıca sosyal medya üzerinden, instagram gibi kanallarla bolca satış yapmakta mümkün. Takipçisi olmayanlar ise genelde Dolap gibi uygulamalar üzerinden satışlarını gerçekleştiriyor.

Beton saksı kalıpları ile üretilen bu saksıları boyamadan, boyamadan sadece vernikle ya da boya sonrası kullanımı ile 3 farklı şekilde satışı mümkün olduğu gibi, bunların üretilip saksı boyama yapanlara topluca satışı ile yani beton saksı yapmak suretiyle de para kazanmak mümkün.

Çeşitli beton saksı örnekleri aşağıda yer almaktadır.

3’lü set beton saksı ve altlığı
Doğal görünüm ile satışta.

3 set saksı
Modern dokunuşlarla

Doğal Beton Saksı

Ürün her hangi bir boyamaya tabii tutulmadan satışa sunulmuş. Beton Saksı Yapımı ile de para kazanmak mümküdür.

Yazar Hakkında

Fikrini söyle, sorunu sor!